DOKUTEKS DAR DOKUMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Sakarya 1.OSB 1. Cadde No:2 Arifiye

(0264) 275 51 00

(0264) 275 51 02

dokuteks atsign dokuteks.com

www.dokuteks.com

Firma Hakkında

Dokuteks Dar Dokuma San.ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında kurulmuş ve dokuma sektöründeki geçmiş yılların tecrübesi ile çalışma hayatına başlamıştır.

2003 yılı ortalarına kadar temel olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinin askeri kemer, palaska, tüfek kayışı, can ipi, vb... malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktaydı. Belirtilen tarihten itibaren bu üretimlerin yanı sıra güvenlik, otomotiv, tekstil ve konfeksiyon sektörüne yöneldik. Bu amaçla, her türlü iplikten mamul dar dokuma ürünleri imalatını kaliteli ve en güzel şartlarda sunmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Geniş ürün yelpazesi içerisinde dar dokuma ürünleri ve askeri malzemelerin yanısıra, nihai ürün olarak kemer çeşitleri de bulunmaktadır.

Günün modasını takip eden firmamızda, Bayan, Erkek ve Çocuk kemer koleksiyonları yer alıyor. Dokuma kemerlerin haricinde, üretimimiz arasında deri, suni deri, salpa, poliüretan malzemelerden yapılmış kemerler de bulunuyor.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız, profesyonel kadromuz ve yılların tecrübesiyle güvenilir bir isme sahip olduğumuz bu sektörde, yerli ve uluslararası pek çok büyük firmayla çalışmaktayız. Amacımız geçmişte olduğu gibi gelecekte de, sunmuş olduğumuz hizmet, temin sürelerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilkelerimiz, moda ve günceli takip eden ürünlerimizle sektörün lider firmalarından olmaya devam etmek.

Firma Hizmetleri

Üretim Hizmetimiz
Dokuteks 1993 yılından bu yana dokuma sektöründeki tecrübesi ile başta TSK olmak üzere uluslararası düzeyde askeri tekstil ürünleri üretmektedir.   devamı...